Elérhetőség 

Központ

Vezérigazgató Szalay László                                     061-387-8859                                                szalay@bp-erdo.hu                                         
Vezérigazgató-helyettes Fábián Lajos 061-387-8859   fabian.lajos@bp-erdo.hu
Termelési igazgató Szi-Benedek József 061-387-8859   szi-benedek@bp-erdo.hu 
Gazdasági igazgató Libischné dr. Marton Mária  061-387-8859    libischne@bp-erdo.hu
Energetikai vezető Meggyesfalvi István 061-387-8859    meggyesfalvi@bp-erdo.hu 
Fagazdálkodási ágazatvezető Solti Imre 061-387-8859    solti@bp-erdo.hu 
Erdőgazdálkodási osztályvezető Vaspöri Ferenc 061-387-8859    vasporif@bp-erdo.hu
Erdőgazdálkodási osztályvezető helyettes Horváth Iván 061-387-8859   horvath.ivan@bp-erdo.hu
Vadgazdálkodási ágazatvezető Major Koppány 061-387-8859    major@bp-erdo.hu 
Beruházási ágazatvezető Orbán Ferenc 061-387-8859    orban.ferenc@bp-erdo.hu 
Titkárságvezető Kovácsné Likavecz Krisztina 061-387-8859    bp-erdo@bp-erdo.hu
Vadászati irodavezető, ingatlanügyi előadó Göbbös Adrienn 061-387-8859    adrienn.gobbos@bp-erdo.hu 
Munkaügyi előadó Keresztessy Tiborné 061-387-8859    keresztessy@bp-erdo.hu
Vadgazdálkodási osztályvezető Vezsenyi Imre 061-387-8859   vezsenyi.imre@bp-erdo.hu
Kontrollingvezető Keresztessy Tiborné 061-387-8859    keresztessy@bp-erdo.hu
Projekt menedzser Szőke Péter 061-387-8859    szoke.peter@bp-erdo.hu
Informatikai vezető Somogyi József 061-387-8859    somogyi.jozsef@bp-erdo.hu 
Közjóléti és beszerzési előadó Németh Noémi 061-387-8859    nemeth.noemi@bp-erdo.hu
Jogi képviselő dr. Nemere János 061-387-8859    nemerejanos@bp-erdo.hu
Ágazati koordinátor Hadházi Balázs 061-387-8859   hadhazi@bp-erdo.hu
Munkavédelmi előadó László István 061-387-8859    laszlo.istvan@bp-erdo.hu
Fejlesztési és pályázat kezelési vezető Solymár András 061-387-8859   solymara@bp-erdo.hu
Számviteli osztályvezető Illés Barbara 061-387-8859   illes.barbara@bp-erdo.hu
 

Lovasberény

Erdészeti igazgató Domján György 06-22 456 039   domjan@bp-erdo.hu 
Lovasberény iroda   06-22 456 039   lovasbereny@bp-erdo.hu 
Műszaki vezető Bányai Kálmán     banyai@bp-erdo.hu 
 

Dabas

Erdészeti igazgató Kovács Miklós 06-29 368 674   kovacs@bp-erdo.hu 
Műszaki vezető Molnár József 06-29 368 674   molnar@bp-erdo.hu 
Dabas iroda   06-29 368 674   dabas@bp-erdo.hu 
 

Uzsa

Erdészeti igazgató Simon Sándor 06-87 536 023   simons@bp-erdo.hu 
Műszaki vezető Velegi Dániel 06-87 536 023   @bp-erdo.hu
Vezető könyvelő   06-87 536 023    
Uzsa iroda   06-87 536 023   uzsa@bp-erdo.hu
 

Buják

Erdészeti igazgató Csór Attila 06-32 488 001   csor.attila@bp-erdo.hu
Műszaki vezető Boross László 06-32 488 001   boross@bp-erdo.hu 
Buják iroda   06-32 488 001   bujak@bp-erdo.hu 
 

Süttő

Erdészeti igazgató Szimicsek László 06-33 474151   szimicsek@bp-erdo.hu 
Süttő iroda   06-33 474151   sutto@bp-erdo.hu 
Vezető könyvelő Teichtné Schlick Ilona 06-33 474151   aprilyne@bp-erdo.hu
Erdészeti műszaki vezető Mészáros-Komáromy Márk 06-33 474151   komaromy@bp-erdo.hu 
Vadászati műszaki vezető Pekár Attila 06-33 474151   pekar@bp-erdo.hu 
Alsóvadács vadászház   06-33 474292   pekar@bp-erdo.hu