Budapesti Erdőgazdaság Zrt. vezetői, beosztása, elérhetősége

Név, beosztás

Telefon

Fax

Postacím

Elektronikus levélcím

Szalay László Vezérigazgató

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

szalay@bp-erdo.hu

Fábián Lajos

Vezérigazgató-helyettes

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

fabian.lajos@bp-erdo.hu

Szi-Benedek József
Termelési igazgató

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

szi-benedek@bp-erdo.hu

Libischné dr. Marton Mária

Gazdasági igazgató

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

libischne@bp-erdo.hu

Kovács Miklós
Erdészeti igazgató

0629368674

0629814469

2370 Dabas, Fő út 33.

kovacs@bp-erdo.hu

Szimicsek László
Erdészeti igazgató

0633474151

0633814529

2543 Süttő, Rákóczi u. 62.

szimicsek@bp-erdo.hu

Domján György
Erdészeti igazgató

0622456039

0622456044

8093 Lovasberény, Vörösmarty u. 4.

domjan@bp-erdo.hu

Simon Sándor
Erdészeti igazgató

0687436143

0687814629

8321 Uzsa, Erdésztelep 19.

simons@bp-erdo.hu

Csór Attila
Erdészeti igazgató

0632488001

0632488420

3047 Buják, Deréksor u. 31.

csor.attila@bp-erdo.hu

Vaspöri Ferenc
Erdőgazdálkodási osztályvezető

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

vasporif@bp-erdo.hu

Vezsenyi Imre
Vadgazdálkodási osztályvezető

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

vezsenyi.imre@bp-erdo.hu

Kovácsné Likavecz Krisztina
Titkárságvezető

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

bp-erdo@bp-erdo.hu

Somogyi József
Informatikai vezető

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

somogyi.jozsef@bp-erdo.hu

Solti Imre
Ügyfélkapcsolati vezető

0613878859

0613878862

1300 Budapest, Pf. 212.

solti@bp-erdo.hu

Illés Barbara

Számviteli osztályvezető

0613878859 0613878862 1300 Budapest, Pf. 212. illes.barbara@bp-erdo.hu

 

magyar