Kontakt

Zentralstelle Budapest

Generaldirektor László Szalay +36/1/387/8859 szalay@bp-erdo.hu
Stellvertretender Generaldirektor György Keresztes keresztes@bp-erdo.hu
Hauptbuchhalterin Ervinné Solymos solymos.nora@bp-erdo.hu
Hauptingenieur István Meggyesfalvi meggyesfalvi@bp-erdo.hu
Sektionsleiter-Holznutzung Imre Solti solti@bp-erdo.hu
Sektionsleiter-Waldbau Ferenc Vaspöri vasporif@bp-erdo.hu
Sektionsleiter für die Jagd Koppány Major major@bp-erdo.hu
Sektionsleiter für Bergbau undArchitektur Ferenc Orbán orban.ferenc@bp-erdo.hu
Finanzabteilungsleiterin Anna Wlcsekné Kőszegi koszegi@bp-erdo.hu
Leiterin des Jagdbüros Adrienn Göbbös adrienn.gobbos@bp-erdo.hu
Finanz-Sachbearbeiterin Krisztina Keresztessy keresztessy@bp-erdo.hu
 

Forstdirektion Lovasberény

Director György Domján 06-22 456039 domjan@bp-erdo.hu
Bereichsleiter für Jagd Zsombor Fáczányi faczanyi.zsombor@bp-erdo.hu
 

Forstdirektion Dabas

Director Miklós Kovács 06-29 368674 kovacs@bp-erdo.hu
Bereichsleiter für Forstwirtschaft József Molnár molnar@bp-erdo.hu
 

Forstdirektion Uzsa

Director Sándor Simon 06-87 436143 simons@bp-erdo.hu
Bereichsleiter für Forstwirtschaft Tibor Orbán orban.tibor@bp-erdo.hu
 

Forstdirektion Buják

Director József Szi Benedek 06-32 488001 szi-benedek@bp-erdo.hu
Bereichsleiter für Forstwirtschaft Kálmán Bányai banyai@bp-erdo.hu
 

Forstdirektion Süttő

Director  László Szimicsek 06-33 474151 szimicsek@bp-erdo.hu
Bereichsleiter für Forstwirtschaft Márk Mészáros-Komáromy komaromy@bp-erdo.hu
Bereichsleiter für Jagd Attila Pekár pekar@bp-erdo.hu